TÜRK KÜLTÜRÜNDE MİSAFİRPERVERLİK VE SOFRA AÇMAK / SOFRA ÇEKMEK (SAMSUN ÖRNEĞİ)
Authors : Abdulhamit Toprak
Pages : 74-81
Doi:10.32579/mecmua.534041
View : 6 | Download : 4
Publication Date : 2019-03-26
Article Type : Research
Abstract :Misafirperverlik, Türk kültürünün ve geleneğinin önemli bir parçasıdır. İslam dini misafire ve misafirliğe büyük önem vermiştir. Bu hususta Hazreti Muhammed’in (s.a.v.)hadisleri yol gösterici olmuştur. Atalarımız misafire önem verdiğinden yol üzerinde hanlar, hamamlar, kervansaraylar inşa etmiş, garipleri, yolcuları, misafirleri buralarda ağırlamaya çalışmışlardır. Türkler tarih boyunca misafirperverlik örnekleri göstermişlerdir. Bu çalışmada Türk misafirperverlik ve sofra açmanın bir örneği olarak Samsun ele alınmıştır. Kavak ve Çarşamba ilçelerinden yapılan derleme çalışmalarıyla, yöre halkının misafirperverliği ve sofra açma kültürü ortaya çıkarılmaya çalışılmıştır. Yapılan derlemelerde yöre halkının, Eski Türklerde görülen misafirperverlik örneği sergiledikleri görülmüştür. Misafir ağırlama ve sofra açmanın kültürel ve geleneksel yönleri verilmeye çalışılmıştır. Yöre halkının, sofra açmadaki cömertliği ve ustalığı; Türk misafirperverliğini göstermesi açısından önemlidir. Misafire ikramda bulunmak; Türk örf ve geleneğinin bir gereği olarak görülmüştür. Zamanla hem misafir kültürünün kaybolması hem de geleneklerin zayıflaması misafire yönelik bakış açılarının değişmesine sebep olmuştur. Buna rağmen kırsal ve küçük yerleşim yerlerinde sofra açma geleneğinin devam ettirildiği görülmüştür. Geleneksel kültür yerine, zamanla şehir kültürünün yerleşmiş olması, geleneklerin, Türk kültür hayatında önemli bir yeri olan misafirperverlik ve sofra açma kültürünün de her geçen zayıflamasına ve bazı yerlerde tamamen unutulmasına sebebiyet teşkil etmiştir. Bu durum doğal olarak yetişmekte olan yeni bir neslin inşasında, misafirperverlik ve sofra açma kültürünün olmamasına neden olmuştur.Keywords : Samsun, Kültür, Misafir