- Cedrus
- Vol: 3
- III. Selim Dönemi’nde İstanbul’da Fırınların ve Ekmeklerin Tebdil-i Kıyafetle Denetimi
III. Selim Dönemi’nde İstanbul’da Fırınların ve Ekmeklerin Tebdil-i Kıyafetle Denetimi
Authors : Fahrettin Tizlak
Pages : 337-350
Doi:10.13113/CEDRUS.2015011412
View : 7 | Download : 5
Publication Date : 2015-06-01
Article Type : Research
Abstract :Osmanlı Dönemi’nde İstanbul’un iaşesi sürekli olarak problem olmuştur. Çünkü bu şehrin iaşesi büyük oranda dışarıya bağımlıydı. Bu nedenle Osmanlı devlet adamları, İstanbul’un beslenmesiyle özel olarak ilgilenmek durumunda kalmışlardır. Bu bağlamda şehirde ekmek sıkıntısının yaşanmamasına ve çıkarılan ekmeklerin sağlıklı olmasına özen göstermişlerdir. Bunun için başta padişahın kendisi olmak üzere sadrazam ve kaymakam paşalar tebdil-i kıyafetle denetimler yapmışlardır. Öyle ki, III. Selim bu konuya özel bir önem vermiş ve bu işten birinci derecede sorumlu olan kaymakam paşayı ve İstanbul kadısını sürekli olarak uyarmıştır. Fakat bütün gayretlere rağmen İstanbul’da ekmekler bir türlü istenildiği şekilde çıkartılamamıştır. Bu nedenle mesele, II. Mahmut zamanında da devam etmiştir.Keywords : III. Selim • İstanbul • Kaymakam Paşa • Ekmek • Tebdil-i Kıyafet