- Sosyal Bilimler Araştırma Dergisi
- Vol: 9 Issue: 1
- Tunceli İli'nde Organik Tarım; Gelişimi ve Sorunları
Tunceli İli'nde Organik Tarım; Gelişimi ve Sorunları
Authors : Bülent Güner
Pages : 142-151
View : 11 | Download : 5
Publication Date : 2020-03-15
Article Type : Other
Abstract :20. yy’da; hızla artan dünya nüfusu, şirketleşen tarımsal üretim ve bilinçsiz tüketim; doğal beslenme, güvenilir gıda ve özellikle çevrenin korunması gibi sağlıklı yaşam ilkelerinin bir süre göz ardı edilmesine yol açmıştır. Dünyada konvansiyonel (endüstriyel) tarıma en erken başlayan Avrupa kıtası, sentetik tarım unsurlarıyla daha önce tanışmış ve zararlarını diğer toplumlardan önce keşfetmiştir. Bu nedenle organik tarım düşüncesi ilk olarak Avrupa’da gelişmeye başlamıştır. Organik (ekolojik-biyolojik) tarım kavramı 1920’li yıllarda ortaya çıksa da, yaygın bir faaliyet haline gelmesi, 1960’lı yıllarda gerçekleşmiştir. Organik tarım, tarımsal üretimde artışı hedefleyen ve "yeşil devrim” olarak adlandırılan konvansiyonel tarım uygulamalarına karşı, sağlığı ve çevreyi önceleyen bir "tepki” hareketi ve bir tarımsal üretim yöntemi olarak ortaya çıkmıştır. Türkiye’de organik tarım faaliyeti 1980’li yıllarda Avrupa ülkelerinden gelen taleplerle başlamıştır. Günümüzde Türkiye’nin tüm coğrafi bölgelerinde organik üretim gerçekleştirilmektedir. Ülkemizin tarım arazisinin yalnızca % 2’sinde organik üretim yapılmaktadır. Oysa Türkiye’de organik tarım alanlarının daha fazla genişleyebileceği ve çeşitli doğal üstünlüklere sahip kırsal yöreler bulunmaktadır. Tunceli ili bu alanlardan biridir. Tunceli’de organik tarım faaliyetinin ilk girişimleri 2008 yılında başlamıştır. Ovacık ve Hozat ilçeleri organik üretimde ilk sıralarda bulunmaktadır. Tunceli’de organik tarım faaliyetine her yıl yeni üreticiler katılırken, organik üretim henüz potansiyelinin çok altındadır.Keywords : Tunceli, Organik Tarım, Ovacık, Hozat